Vinaora Nivo Slider

PARK MASZYN

Nasza drukarnia posiada bogate zaplecze sprzętowe opierające się o rozwiązania najnowszych technologii. Narzędzia te pozwalają nam na realizowanie w precyzyjny oraz profesjonalny sposób nawet bardzo skomplikowanych projektów.

 

Ploter drukujący Roland VersaArt RE 640 - idealny do wykonywania szerokiego zakresu prac, od małych wysokojakościowych wydruków wewnętrznych (reprodukcje fotograficzne, postery, plakaty, druk artystyczny na papierach czerpanych) po wydruki wielkoformatowe do stosowania na zewnątrz (folie, bannery, siatki). Wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne ośmiopasmowej głowicy drukującej, która idealnie odtwarza najdrobniejsze szczegóły, dostarczając wyjątkową gęstość kolorów dla produkcji fotograficznych, płynną gradację i wyjątkowy kontrast.

Ploter drukujący Roland SJ- 745 EX - przeznaczony jest do druku w technologii solwentowej na materiałach niepowlekanych takich jak: papier (bilboardy, plakaty, citylighty, backlighty, displaye), banery (frontlite, backlite, block-out), folie (monomeryczna, polimerowa, wylewana, one way vision), siatka banerowa (mesch), tkaniny (flagi, canvas). W zależności od potrzeb drukuje w rozdzielczości od 360 do 1440 dpi. Maksymalna szerokość zadruku to 180cm.

Ploter drukująco-tnący Roland VersaCAMM SP-300i - stanowi uniwersalne połączenie wysokiej jakości plotera drukującego wraz z możliwością precyzyjnego cięcia w jednym urządzeniu. Dzięki zintegrowaniu obu funkcji jest idealny do tworzenia materiałów takich jak: etykiety, naklejki, stickery, plomby gwarancyjne itp. Drukujemy na nim również reprodukcje, plakaty, grafikę wystawową, małe banery, obrazy canvas, fototapety, grafikę samochodową itp.

Precyzja druku ploterów marki Roland w połączeniu ze stosowanymi przez nas mediami renomowanych firm Oracal czy Avery oraz oryginalnymi tuszami Bordeaux sprawiają, że nasze wydruki charakteryzują się wysoką jakością, dobrym nasyceniem kolorów oraz dużą odpornością na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy promieniowanie UV.

Ploter laserowy tnąco-grawerujący -  to uniwersalne i wszechstronne urządzenie przeznaczone do cięcia i grawerowania takich elementów jak: plexi, skóra, guma, drewno, sklejka, papier, szkło, kamień, ceramika, metale powlekane itp. Doskonale sprawdza się przy grawerowaniu drobnych elementów np. pieczątek oraz znakowaniu gadżetów reklamowych.

Ploter tnący SummaCUT- bardzo szybki i precyzyjny. Wycina grafiki wydrukowane na podłożach nawet znacznej grubości takich jak np. folie samoprzylepne, folie magnetyczne, flokowane czy odblaskowe. Dzięki zastosowaniu systemu OPOS X jest idealnym narzędziem do produkcji wszelkiego rodzaju nalepek, stickerów.

Ploter tnący - charakteryzuje się wysoką precyzją i dokładnością cięcia. Służy nam głównie do wycinania grafik z wszystkich materiałów samoprzylepnych takich jak papiery, folie (loga, napisy, ploterowe grafiki na samochód czy witrynę) i folia flex (nadruk na odzieży).

Ploter termiczny - jest urządzeniem tnącym styropian, styrodur i inne materiały typu XPS (spienione). Wycina litery i znaki przestrzenne atrakcyjne wizualnie (idealne do prezentacji logo czy nazwy firmy) i odporne na warunki atmosferyczne.

Prasa termotransferowa do robienia nadruków i znakowania odzieży oraz przedmiotów płaskich takich jak puzzle, płytki ceramiczne, torby, smycze, podkładki pod myszki komputerowe, krawaty i inne.

Ponadto nasze zaplecze techniczne wyposażone jest w urządzenia do uszlachetniania, wykańczania i zabezpieczania materiałów reklamowych m. in.: laminator płynny i 2 laminatory rolowe, trymery i gilotyny do obcinania wydruków, zgrzewarki, oczkarki

 

Tak rozbudowany  park maszyn pozwala na to, żeby większość produkcji odbywała się u nas na miejscu bez konieczności korzystania z pośredników dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość, niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń.