Vinaora Nivo Slider

Agencja reklamowa/Drukarnia PARTNER zajmuje się kompleksową obsługą firm z zakresu poligrafii i reklamy. Dzięki zespołowi kreatywnych grafików i pracowników technicznych oraz własnemu parkowi maszyn, realizujemy zlecenia od narodzin pomysłu poprzez projekt, wydruk/produkcję, transport - aż do montażu.

                                   

Nowoczesne technologie i maszyny, jakimi dysponujemy, ciekawe, nowatorskie i nietypowe pomysły, które przełamują dotychczasowe spojrzenie na reklamę i nadają indywidualny charakter naszym produktom sprawiły, że udało nam się stworzyć bogatą ofertę, w której nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla swojej firmy.

Produkujemy naklejki wypukłe i płaskie, magnesy, tablice, szyldy, kasetony i reklamy wolnostojące. Drukujemy banery, obrazy, fototapety, kalendarze. Wykonujemy litery i grafiki ze styroduru a także koszulki i kubki z indywidualnym nadrukiem. Znakujemy odzież, gadżety reklamowe, oklejamy samochody i witryny. Oferujemy również kompleksowe wsparcie projektowo-graficzne.

Jako producent zapewniamy klientom usługi na wysokim poziomie jakościowym, krótkie terminy realizacji, korzystną cenę i dużą elastyczność przy realizacji zamówień. Chętnie służymy pomocą w doborze najodpowiedniejszej formy reklamy i wdrażaniu nietypowych pomysłów.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw - jednym słowem do wszystkich, którzy chcą się wypromować.

Działamy na terenie Puław, Kurowa, Końskowoli, Ryk, Dęblina, Lublina, Kozienic, Zwolenia, Radomia, Warszawy ale dzięki naszej drukarni internetowej www.druk-ara.pl mamy możliwość obsługi klientów z całej Polski a nawet inwestorów zagranicznych.