Vinaora Nivo Slider

Banery, siatki

Baner to podstawowy nośnik reklamy. Do jego zalet należą głównie niska cena, łatwość transportu i montażu, wszechstronność zastosowań oraz praktycznie nieograniczona wielkość ekspozycji.

Nasza oferta obejmuje projekt, druk, prace wykończeniowe a nawet montaż banerów reklamowych.

Banery drukujemy na matowych i błyszczących materiałach PCV o gramaturze 510g/m. Są one wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne (rozdarcie), odporne na wilgoć, promieniowanie UV i temperaturę. Wysoka jakość zadruku pozwala na umieszczenie dowolnej wielokolorowej grafiki (zdjęcia, obrazki, tekst).

Drugą metodą (zwłaszcza na renowację posiadanego już banera lub plandeki) jest wyklejanie go specjalnymi foliami banerowymi, odpornymi na zwijanie.

Wykonywane przez nas banery standardowo posiadają zgrzewane brzegi oraz umieszczone co 50cm aluminiowe oczka.

baner reklamowy

Wykonujemy również konstrukcje pod bannery, montaże na wysokościach i usługi transportowe na terenie całej Polski.


Siatka Mesh to materiał lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła.

Dzięki właściwościom przepuszczającym światło i powietrze siatka Mesh ma swoje zastosowanie przy największych realizacjach reklamowych. Może być montowana na budynkach, rusztowaniach, elewacjach biurowców i centrach handlowych.

Papier Blue Back najczęściej wykorzystywany jest do druku plakatów billboardowych. Tylnia warstwa pokryta jest specjalną niebieską substancją nie przepuszczającą światła dlatego można go naklejać na starą niezdartą reklamę nie obawiając się że nowa nie będzie widoczna. Papier ma zdolność absorbowania wody. Dzięki tej specyficznej właściwości papier jest naprężony.

Więcej w tej kategorii: Banery odblaskowe »